Novinky

Nová samoobslužná restaurace v centru Prahy. Ideální místo na oběd.


Dnešní finále extraligy mužů mezi týmy Sparty a Tatry se vyvedlo. Gratulujeme vítězům, čest poraženým.


15.6.2017 se konala GUINNESS KKIG párty, kde catering pro VIP sekci a hráče NZA zajišťoval skupinový catering. Dobré to bylo… Víc info na www.cafezlatykriz.cz


O víkendu 3. června,  proběhla gastronomická akce „Gastronomická slavnost na Zichovci aneb Vzpomínka na Mistra kuchaře Ladislava Nodla“ v areálu Zichoveckého pivovaru. Byli jsme u toho.


pozvanka


KKIG podporuje český sport. A stává se generálním partnerem ČSRU. K podpisu smlouvy mezi oběma subjekty došlo dnes, po utkání Česká Republika – Malta. Za Českou ragbyovou unii podepsal její prezident, pan Pavel Chaloupka, za společnost KKIG Česko pak ředitel společnosti pan Jiří Kubelka.

Těšíme se na spolupráci a přejeme ragbistům hodně úspěchů.


Dne 12. 4. 2017 proběhl 14. ročník soutěže MORAVSKÝ KUCHAŘ RETIGO CUP 2017. Jako partner AKC jsme u toho nemohli chybět. Gratulujeme vítězům.


Společnost KKIG se stává hrdým partnerem utkání Česká republika – Nový Zealand Ambassador´s XV, které se uskuteční 17. června 2017

Poslední, sluncem prosvícený, březnový den odstartoval spolupráci skupiny KKIG a Českého rugby.
KKIG UK a KKIG FOODMARKET se stávají Briliantovým partnerem utkání Česká republika vs New Zealand Ambassador´s XV, které se uskuteční v FCC Rugby areně RC Tatra Smíchov, Smrčinská ulice, Praha 5, v sobotu 17. června 2017.

Vzhledem k myšlence organizátora, kterou je ukazovat dětem, mladé generaci, že sportovní aktivity jsou skvělou volbou pro trávení volného času, rozhodli jsme se podpořit skvělou myšlenku propagace sportu a zdravého životního stylu těch, na kterých nejvíc zaleží – tedy dětí.

Těšíme se na viděnou v Rugby areně.


Skupina KKIG se stává hrdým partnerem AKC ČR.

 


Je nám velkou ctí oznámit, že se skupina KKIG stala členem British Chamber of Commerce.